Darčeky pre milovníkov jogy

V denšnej dobe si mnohí hľadajú aktivitu na uvoľnenie napätia, stresu, či potrebnú relaxáciu a oddych. Čoraz viac priaznivcov si nachádza práve joga pre svoju rozmanitosť, variabilnosť obtiažnosti a výhody zdravotných benefitov.

Poznáte aj vy niekoho v okolí, kto podľahol cvičeniu jogy?  Bude mať čoskoro nejaký sviatok alebo ju prípadne jeho chcete v jej nadšení podporiť?

Pozrite si ponuku  našich produktov, ktoré určite ocení každý milovník jogy.

Veľmi obľúbený je set minimagnetiek joga pozícií, v ktorom je 16 magnetiek. Set obsahuje 15ks joga pozícií a jedno srdiečko. Aj keď sú magnetky malé, svoje miesto si isto nájdu na chladničke alebo inom kovovom povrchu. Udržia malý odkaz alebo pripomienku.

     

Do našej ponuky sme zaradili nové yoga 3D produkty, po tom čo sa veľmi obľúbenými stali  magnetky – joga pozície.

Spojili sme dva naše magnetkové produkty do jedného. Magnetky s menom a yoga magnetky. Vznikol tak unikátny produkt Yoga magnetka s menom. Môžete si tak vytvoriť unikátnu magnetku spojením mena, prezývky prípadne iného textu s jogovou pozíciou. Magnetka je dosť veľká a silná, aby udržala aj viac papierov, príapdne obľúbenú joga zostavu, rozvrh obľúbeného joga centra.

Medzi najobľúbenejšie produkty našich zákaznikov patria USB. Tak sme vytvorili USB inšpirované jogou a vznikol produkt USB s joga pozíciou alebo lotosovým kvetom. Na výber je  jogových pozícií, znak OM a lotosový kvet, ktoré môžete vložiť do tvaru kruhu alebo štvorca. Svoju obľúbenú hudbu k cvičeniu alebo videá obľúbených inšntruktorov tak môžete mať stále pri sebe.

     

Ak chcete darovať drobnosť, ktorú by mal obdarovný stále pri sebe, ideálnym darčekom bude prívesok v tvare znaku OM. Je veľmi ľahký a vhodný na kľúče alebo ako ozdoba tašky na jogamatku. Sačí si vybrať farebnú kombináciu.

Pre jogínky – gazdinky, ktoré sa radi pochvália svojou kuchyňou a zdravými maškrtami, sme zaradili do ponuky vykrajovačky s joga motívmi. Môžete si napiecť linecké koláčiky v tvare srdca alebo kruhu s motívom lotosového kvetu alebo asany. Kto má radšej  sušienky, v ponuke máme vykrajovačky s motívom OM a lotosovým kvetom. Nájdete ich v kategórii vykrajovačky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Veríme, že Vás naše darčeky inšpiprované jogou oslovili a potešíte nimi seba alebo svoji najbližších. Ak máte vlastný nápad, ktorý chcete realizovať napíšte nám. Ak to bude v našich technických možnostiach radi ho zrealizujeme.